MÖBLER / Bord / Sminkbord 6798001
*
nr 679 8001
Sminkbord
teak, 1950-tal, längd: 111, djup: 35, höjd: 73 + spegel, höjd: 80
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 17:28:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/1 19:04:19
1
350 kr
31/1 17:13:40
2
350 kr
31/1 17:14:12
2
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord sminkbord spegel spegelbyrå teak teakmöbler toilettbord toilettebord trä
-
5167 Toilettebord
+ pall, Uppfällbar spegel. Bredd: 83 cm, djup: 45 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43
-
6076 Toilettebord
Gustaviansk stil. NK, Bredd: 100 cm. Djup: 47 cm, ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:42
*
Sminkbord
Läs mer om 50-tal
nr 679 8001
Sminkbord
teak, 1950-tal, längd: 111, djup: 35, höjd: 73 + spegel, höjd: 80
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/1 19:04:19 | 1 | 350 kr |
31/1 17:13:40 | 2 | 350 kr |
31/1 17:14:12 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord sminkbord spegel spegelbyrå teak teakmöbler toilettbord toilettebord trä
-
5167 Toilettebord
+ pall, Uppfällbar spegel. Bredd: 83 cm, djup: 45 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43 -
6076 Toilettebord
Gustaviansk stil. NK, Bredd: 100 cm. Djup: 47 cm, ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:42